GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 17388474

nr 1738 8474

Fat

+ koppar med fat, 7 delar, Kina, varav en famille Rose, polykrom dekor. Längd: 5-21 cm

Kondition: nagg, sprickor, skador, lagningar

Utrop:

800 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 10 november 2025
kl 20:51:17